SG73P2BRTTD1400D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1400D
JLCPCB Part #
C6295134
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS