RK73G1ETTP4643C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4643C
JLCPCB Part #
C2581320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS