RK73G1ETTP1182F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1182F
JLCPCB Part #
C2577683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS