RK73G1ETTP1782F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1782F
JLCPCB Part #
C4243033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS