RN731JTTD55R6B25
MFR.Part #
RN731JTTD55R6B25
JLCPCB Part #
C4283189
Description
-55℃~+155℃ 55.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS