RK73G1ETTP1180F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1180F
JLCPCB Part #
C2578178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS