RN73R2ETTD8203B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8203B25
JLCPCB Part #
C4065129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS