SG73S1JTTD24R9F
MFR.Part #
SG73S1JTTD24R9F
JLCPCB Part #
C4240834
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS