WK73S2BTTDR280F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR280F
JLCPCB Part #
C6025673
Description
-55℃~+155℃ 280mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS