RN731JTTD6341F50
MFR.Part #
RN731JTTD6341F50
JLCPCB Part #
C3951857
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS