RN73H1ETTP2200D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2200D50
JLCPCB Part #
C2513555
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS