RK73G1ETTP1100F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1100F
JLCPCB Part #
C2578185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS