RK73G1ETTP1130F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1130F
JLCPCB Part #
C2578183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS