RK73G1ETTP2100F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2100F
JLCPCB Part #
C2577846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS