RK73H3ATTE1433F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1433F
JLCPCB Part #
C2581235
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS