SG73S2BRTTD6340F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6340F
JLCPCB Part #
C6679113
Description
-55℃~+155℃ 333mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS