SG73P2ETTD8060D
MFR.Part #
SG73P2ETTD8060D
JLCPCB Part #
C4203856
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS