RN731JTTD5560D50
MFR.Part #
RN731JTTD5560D50
JLCPCB Part #
C4001982
Description
-55℃~+155℃ 556Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS