RK73B2HTTE825J
MFR.Part #
RK73B2HTTE825J
JLCPCB Part #
C6270131
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS