RK73B2HTTE822J
MFR.Part #
RK73B2HTTE822J
JLCPCB Part #
C4203350
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS