RN73H1ETTP1380B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1380B10
JLCPCB Part #
C4007411
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS