RK73B2HTTE624G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE624G
JLCPCB Part #
C2581036
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS