RK73H2HTTE43R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE43R0F
JLCPCB Part #
C2579907
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS