RK73B2HTTE124G
MFR.Part #
RK73B2HTTE124G
JLCPCB Part #
C2581161
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS