ERJ-12SF2872U
MFR.Part #
ERJ-12SF2872U
JLCPCB Part #
C2082640
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS