RK73B2HTTE244G
MFR.Part #
RK73B2HTTE244G
JLCPCB Part #
C2581023
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS