RN73R2BTTD23R2F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD23R2F25
JLCPCB Part #
C3983794
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS