SLR1TTE1501F
MFR.Part #
SLR1TTE1501F
JLCPCB Part #
C4061422
Description
-55℃~+180℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS