RK73B2HTTE242G
MFR.Part #
RK73B2HTTE242G
JLCPCB Part #
C6647887
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS