RN73R2BTTD1982D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1982D100
JLCPCB Part #
C2531016
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS