RK73G1ETTP4303D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4303D
JLCPCB Part #
C4135875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS