RK73B2HTTE155G
MFR.Part #
RK73B2HTTE155G
JLCPCB Part #
C2581199
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS