SG73P2BRTTD3481F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3481F
JLCPCB Part #
C6677555
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS