RN731ETTP6190B25
MFR.Part #
RN731ETTP6190B25
JLCPCB Part #
C3921850
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS