RN732BTTD2672B10
MFR.Part #
RN732BTTD2672B10
JLCPCB Part #
C4307377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS