RN73H2ETTD8872D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8872D10
JLCPCB Part #
C4161776
Description
250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS