RK73B2HTTE106J
MFR.Part #
RK73B2HTTE106J
JLCPCB Part #
C2577925
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS