RK73B2HTTE166J
MFR.Part #
RK73B2HTTE166J
JLCPCB Part #
C2582321
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS