RK73B2HTTE160J
MFR.Part #
RK73B2HTTE160J
JLCPCB Part #
C2578046
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS