RN73R2ETTD1243F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1243F25
JLCPCB Part #
C2602851
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS