ERJ-12SF9102U
MFR.Part #
ERJ-12SF9102U
JLCPCB Part #
C20019993
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS