RN73R2ETTD2153A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2153A10
JLCPCB Part #
C3999842
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS