RK73B2ETTD394J
MFR.Part #
RK73B2ETTD394J
JLCPCB Part #
C2575823
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS