RN73R1JTTD8451D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD8451D100
JLCPCB Part #
C2496793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS