RC1210FR-07887RL
MFR.Part #
RC1210FR-07887RL
JLCPCB Part #
C875159
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS