RN732BTTD9102D50
MFR.Part #
RN732BTTD9102D50
JLCPCB Part #
C4146925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS