RN731JTTD44R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD44R8D50
JLCPCB Part #
C4224362
Description
-55℃~+155℃ 44.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS