RN73R2ETTD14R5F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD14R5F100
JLCPCB Part #
C2604817
Description
-55℃~+155℃ 14.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS