RK73B2ATTD513G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD513G
JLCPCB Part #
C5870441
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS