RK73B2ATTD113G
MFR.Part #
RK73B2ATTD113G
JLCPCB Part #
C2575742
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS